Telefon: +90 312 434 4414 -   GSM: +90 530 548 12 38  

 

Tarihçe

Yıldızlar Tanıtım Organizasyon Ltd. Şti. 11 Mart 2003 yılında kurulmuştur. Durmadan gelişen teknoloji ve son yeniliklere ayak uydurarak hizmet ağını her geçen gün yenilemiş ve sizlerin beğenisine sunmuştur. Çok sayıda organizasyon ve prodüksiyon projesini hayata geçirmiş, sizlerden aldığı güçle, ulusal ve uluslararası platformlarda yerini alarak, dünyada sayılı firmada bulunan teknik donanımı, 7/24 çalışan profesyonel ekibi ve sunduğu hizmetlerle bugüne kadar pek çok ödüle layık görülmüş olup sizler tarafından onurlandırılmıştır.

Yıldızlar Tanıtım Organizasyon, profesyonel bir anlayış ve yapıyla, aynı zamanda bünyesinde bulunan AR-GE biriminin geliştirdiği fikirlerle, ihtiyaçlarınıza; hızlı, güçlü ve güvenilir çözümler üretir.
Arkasında tecrübeli ve profesyonel bir ekibi bulunduran, tam kapsamlı bir organizasyon ve prodüksiyon hizmeti veren şirketimiz, teknolojinin en yeni olanaklarından faydalanarak, dünya standartlarını yakalamayı başarmış ve sektörünün öncüleri arasında yerini almıştır. 

Dünyadaki her türlü gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Profesyonel ekibimiz ve dünyada sayılı firmalarda bulunan son teknoloji ekipmanlarımız ile sizleri buluşturup hizmet vermek için bekliyoruz.

Detaylar Bizim İşimiz…

 

 

 

 

 

 

 

 


Hasan YILDIZ

Aslen Erzurumlu olan Hasan YILDIZ, 1974 senesinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. İş hayatıyla tanışması eğitimini sürdürdüğü erken yaşlarda olmuştur.  Bugün  ulusal ve uluslararası platformlarda Türkiye’nin en başarılı iş adamları arasında yer alan Hasan YILDIZ, aynı zamanda Genel Müdürü olduğu Yıldızlar Tanıtım Organizasyon Ltd. Şti, organizasyon ve prodüksiyon alanında pek çok başarılı projeye imza atmakla birlikte iletişimin bir çok alanında da örnek gösterilen bir yapımcı ve yönetmen olmuştur.

TRT'de yayınlanan farklı tarz ve özgün konseptte yapımların altında imzası olan H.YILDIZ, kariyer ve iş hayatı konusunda yaşamın içinden hikayeler ve kendi deneyimlerini paylaştığı “Gelecek Henüz Avuçlarınızda” isimli bir kitap ile birlikte, iletişim ve medya dünyasının saygın dergilerinde makaleler yazmış ve önemli programlara konuk olmuştur. İş hayatının yanında sosyal sorumluluk projelerine de destek olan H.YILDIZ, özellikle gençlere yönelik yürüttüğü kitabıyla da aynı adı taşıyan “Gelecek Henüz Avuçlarınızda” isimli konferans programlarıyla Türkiye’nin tüm üniversitelerine konuk olmuş ve gençlerle bir araya gelmiştir. 

 
Eyyup YILDIZ

Eyyup YILDIZ, aslen Erzurumlu olmakla birlikte ailesinin Ankara'ya yerleşmesi üzerine 1976 yılında Ankara'da dünyaya gelmiştir. Eğitim hayatını burada tamamlayarak, erken yaşlarda ticari hayata atıldı.

Eyyup Yıldız, Kurucusu ve Genel Koordinatörü olduğu Yıldızlar Tanıtım Organizasyon Ltd. Şti. ile 2004 yılından itibaren Milliyetçi Hareket Partisi’nin Türkiye genelindeki tüm organizasyonlarının Teknik Koordinatörlüğü’nü yürüttü.

MHP Genel Başkan Başdanışmanlığı görevini yürüten ve ticari faaliyetlerinin yanı sıra ekonomik iş birliği platformlarında, sosyal ve kültürel alanda çalışmalar yapan E.YILDIZhalen birçok sivil toplum kuruluşlarında yöneticilik yapmaktadır.